top of page

Sağlık Hizmetleri

Başarı Çok Yakınınızda

Bowl of Grains

Kilo Verme Danışmanlığı

Deneyimli ve sorumlu bir Beslenme Uzmanı ile hemen sağlıklı alışkanlıklar edinmeye başlayın. Şu andaki diyetiniz ne olursa olsun, Diyetisyen Berna Kalfa her danışanını titizlikle değerlendirir ve onun özel ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir plan hazırlar. Dolayısıyla, aradığınız Kilo Verme Danışmanlığı ise, hemen randevu alın ve bir seans ayarlayın.

Green Goodness

Gıda Alerjisi Yönetimi

Diyetisyen Berna Kalfa uzun yıllardır her bireyin ihtiyaçlarına hitap eden kapsamlı planlarla Gıda Alerjisi Yönetimi sunmaya devam ediyor. Bu özel hizmet, bireylere sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam yolunda rehberlik ediyor. Hemen iletişime geçin ve bu harika araçlar ve teknikler yardımıyla hayatınızın kontrolünü elinize alın.

On the Scales

Spor Beslenmesi Eğitimi

Spor Beslenmesi Eğitimi, daha mutlu ve sağlıklı bir yaşamın anahtarı olabilir. Diyetisyen Berna Kalfa, danışanların daha dengeli, hem ruhen hem bedenen besleyici ve tatmin edici bir yaşam tarzı sürdürmesi için stratejik araçlar ve teknikler sunuyor. Bir dizi kişiselleştirilmiş seanstan sonra, sağlık ihtiyaçlarınıza uygun gıdalarla ilgili en iyi kararları verme konusunda ustalaşacaksınız. Hiç vakit kaybetmeyin ve hemen randevu alın.

Hizmetler : Hizmetler
bottom of page